Skip links

Hakkımızda

Sıkça Sorulan Sorular iletişim hizmetlerimiz SEO Danışmanlığı SEO Analizi Blog

Dijital dünyada uzmanlaşmış bir SEO danışmanlık firması olan SegNet; yenilikçi stratejisi, şeffaf iş ahlakı ve rekabet sağlayan farklı yaklaşımları ile ön plandadır.

Hakkımızda
8

Yıllık
Deneyim

Hakkımızda

İşletmeleriniz İçin İdeal Çözümler

Segnet.com.tr hakkımızda kısmında şirketimiz hakkında fikir edinebileceğiniz değerlerimizi derledik. Şirketimiz, yenilikçi çözümler sunan bir dijital yazılım anonim şirketidir. Türkiye’de faaliyet gösteren Segnet, müşterilerine çeşitli yazılım hizmetleri sağlamak için uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. Şirket; yazılım geliştirme, web tasarımı, e-ticaret çözümleri, SEO danışmanlığı,güvenlik hizmetleri ve daha fazlası gibi alanlarda geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır.

Yaratıcı Yaklaşım

Garantili Başarı

SEO Optimizasyonu

Vizyon

SEGNET olarak vizyonumuz, dijital dünyada markaların gelişimine rehberlik etmekte öncü olmaktır. Müşterilerimizin hedeflerini gerçekleştirmekle kalmayarak ve kendilerini geliştirmesini sağlayarak başarılarına katkıda bulunmaktır.

Misyon

Misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi stratejilerle özelleştirilmiş SEO çözümleri sunarak, dijital hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Şeffaf iş ahlakımız ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile iş ortaklarımızın dijital başarılarını adım adım en üst noktaya ulaştırmak adına çalışıyoruz.

Türkiye’de faaliyet gösteren Segnet, müşterilerine çeşitli yazılım hizmetleri sağlamak için uzman bir ekip tarafından kurulmuştur.

SEGNET Hikayesi

Proje Fikri - 2015

SEGNET'in temelleri, dijital dünyada fark yaratma isteğiyle 2015 yılında atıldı. İlk adımlarımızı, müşterilerimize rehber olmak ve dijital başarılarını artırmak üzere atmaya kararlıydık.

İş Anlayışı - 2016

2016'da, iş anlayışımızı belirledik. Müşteri memnuniyetini önemseyen, inovatif ve sonuç odaklı bir yaklaşım benimsedik. Her projede müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefledik.

Yasal İnceleme - 2017

2017'de, işimizi etik değerlerle yönlendirmek, güvenilir ve saygın bir iletişim kurmak adına kapsamlı bir yasal inceleme sürecinden geçtik

Altyapı Tasarımı - 2018

2018'de, iş süreçlerimizi daha verimli hale getirmek adına altyapı tasarımına odaklandık. Güçlü ve etkili bir teknolojik temel oluşturarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçladık.

Şirket Kuruldu - 2020

SEGNET, 2020'de resmi olarak kuruldu. Bu önemli adım, müşterilerimize kaliteli SEO danışmanlığı sunma taahhüdümüzü pekiştirdi. Başlangıcımızdan bu yana, dijital dünyada markaları güçlendirmek ve sürdürülebilir başarılarını sağlamak için çalışıyoruz.

Ekibimiz

Ertuğrul Salih Özhan

Ertuğrul Salih Özhan

Co Founder
Güven Bakan

Güven Bakan

Co Founder
Nisa Selin Erdoğan

Nisa Selin Erdoğan

Assistant Manager
Şimal Aksu

Şimal Aksu

Webmaster
Letisya Yıldırım

Letisya Yıldırım

Copywriter
Mevlüt Türkoğlu

Mevlüt Türkoğlu

Graphic Designer
Onur Çetinkaya

Onur Çetinkaya

Web Developer
En kaliteli web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Teklif Al
Hemen Ara
WhatsApp