Skip links

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular iletişim hizmetlerimiz SEO Danışmanlığı SEO Analizi Blog
Site optimizasyonu, dijital strateji, fiyatlandırma, raporlama gibi SEO süreci danışmanlığına ait sıkça sorulan sorular ve cevaplarına aşşağıdan inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz başka sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

%100 Evet. Profesyonel web sitesi, optimize edilmiş hedef kitle, reklam metni ve aktif kampanya yönetimi ile adwords reklamlarından yeni müşteri kazanmanız mümkün.

Özellikle site içi seo çalışmaları ile ilk birkaç hafta içinde hızlı sonuçlar elde etmeniz mümkün. Ayrıca site dışı seo ile daha kalıcı sonuçlar elde etmeniz için uzun soluklu bir ajans iş birliğine ihtiyacınız vardır.

Rakip analizleri yapılarak örnek site haritası çıkarılır. Alternatif tasarımlar ile müşteriden onay alındıktan sonra tüm platformlara Ve cihazlara uyumlu olacak yazılım dili ile site yayına alınır.

 

2 tip çalışma modelimiz mevcut. Dilerseniz projeniz odaklı total bütçe üzerinden faturalandırılabilir, dilerseniz de aylık belirli ‘’FEE’’ bedel ile düzenli hizmet alarak markanızı rakiplerinizden ayırabilirsiniz.

Hesap yönetimi yapılması için ajans olarak aylık belirli bir yönetim bedeli alıyoruz. Bunun dışında reklam çalışmaları için kampanya tasarım bedeli ve reklam yönetim bedeli alınıyor.

En kaliteli web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanıyoruz.
Teklif Al
Hemen Ara
WhatsApp